اجرای سازه LSF

شرکت ایده نو

اجرای ال اس اف

شرکت عمران گستر ایده نو مجری سازه های ال اس اف با بهره مندی از کارشناسان و متخصصان مجرب و کار آزموده اقدام به فعالیت گسترده ای در زمینه های ، طراحی و اجرای انواع سازه های ال اس اف  و همچنین اجرای فایبر سمنت برد و اجرای کناف نموده است.

این سازه های فولادی سبک به روش نورد سرد فرمینگ شده ( lsf ) که کاملا اتوماتیک و برنامه ریزی شده با روش محاسبات  CAD COM بصورت نیوزلندی تولید و کد گذاری شده و در محل تولید به صورت پانلایز شده آماده ارسال به پروژه میباشد که جهت ساخت و سازهای ذیل مورد استفاده قرار میگیرد.

( اضافه اشکوب یا اضافه طبقاتی ، ویلاهای ساحلی و جنگلی ، خانه های بهداشت و درمان ، ساخت آزمایشگاه و اورژانس ، تجهیز کارگاهی ، ساختمان های رفاهی بین جاده ای ، امداد و نجات ، مراکز اداری ، اقامتی ، صنعتی ، خدماتی ، آموزشی ، دولتی ، درمانی ، تجاری ، پارتیش بندی های اداری و مسکونی ، نوسازی مدارس و رستوران های بین راهی ، کانکس های ثابت و متحرک ، خانه های پیش ساخته ساندویچ پانلی)

لذا با توجه به اهمیت سیستم ( lsf ) نسبت به سایر سیستم های ساختمانی به لحاظ سبک بودن و نیز سرعت عمل در زمان اجرا خوشبختانه در چند سال اخیر رشد زیادی را در زمینه ساخت و سازهای کشور داشته است ، لذا شرکت ایده نو پروژه آریا آمادگی خود را جهت همکاری با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی اعلام میدارد.

ساختمان های پیش ساخته فولادی سبک light weight steel frame موسوم به lsf میباشند.

در این روش ورق گالوانیزه توسط دستگاه رول فرمینگ پروفیل های مورد نظر مطابق با طرح را تولید و تیرآهن به حفظ فیزیک کار بصورت سبک ساخته و قابل حمل توسط هر کارگر ساده میشود.
در این روش وزن سازه ساختمان تا 60 درصد کاهش میابد و پس از سفارش مشتری کل ساختمان در کارگاه ساخته شده و دیوارها به محل ، حمل و با جرثقیل نصب میگردد.

 

این ساختمان به صورت خشک و عمدتا با استفاده از اتصالات پیچی بکار میرود.

 

این ساختمان ها از سه جزء اصلی شامل

مقاطع متشکل از ورق های فولادی سرد نورد شده برای سازه، صفحات تخت گچی به عنوان پوشش رویه درونی و لایه عایق حرارتی و صوتی تشکیل میشود.
کاربرد این ساختمان ها به عنوان یک سیستم سازه ای مستقل و اکثرا در انبوه سازی ساختمان های سه طبقه ، دفاتر و ساختمان های تجاری کوچک ، واحدهای صنعتی و سالن های ورزشی یک طبقه میباشد. سیستم سازه ای باربر ثقلی lsf قابلیت ترکیب شدن با سیستم سازه ای دیگر ، مانند دیوارهای بتن مسلح سازه ای را داشته و در ساختمان های کوتاه بصورت سیستم سازه ای مختلط بکار میرود.

درخواست مشاوره

_

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

021-44289761

021-44289762